SHITET AMBIENT NE KATIN ZERO NE RR.QEMAL STAFA NE ZONEN E XHAMLLIKUT.

110000
Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati egzistues edhe me tulla te kuqe.
Ambienti ka pamje dhe shikueshmeri te larte nga rruga kryesore, gje e cila te mundeson per ta perdorur per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi.
Nisur nga fakti qe zona eshte duke u zhvilluar me ritme te shpejta persa i perket sektorit te ndertimit, mund te ndodhi qe ne nje te ardhme jo te larget ambienti te jepet per ndertim.
Ambienti aktualisht eshte i dhen me qira prej disa vitesh nje subiekti privat.
Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  110000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHITET AMBIENT NE KATIN ZERO NE RR.QEMAL STAFA NE ZONEN E XHAMLLIKUT.”

Rating