SHESIM VILE ME OBORR TRUALL, SHKOZE!

Tualete: 2

Përshkrimi

Ne Shkoze,shitet vile me siperfaqe ndertimi 355m2 .Vila eshte e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 785m2. Rrethuar me oborr me te mbjella, bodrum dhe garazh per makine. Dy kate ,secili me siperfaqe 110m2,dhe papafingo 45m2. Gjithashtu ka edhe nje kapanon prej 90m2 qe mund te sherbej si magazine. Ne total 355m2 ndertim. Ambjenti brenda eshte i perbere nga 5 dhoma gjumi 2 dhoma ndenje, 2 kuzhina, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe 1 verande. Eshte ndertim kryesisht i arkitektures klasike dhe ka konsktruksion shume te forte. Dokumentacion te plote dhe te rregullt. Per detaje kontaktoni ne numrat tane.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol48720
 • Sip. e brendshme:
  355 m2
 • Dhoma:
  5
 • Tualete:
  2
 • Garages:
  1
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood