SHESIM APARTAMENT STUDIO TE UJI I FTOHTE, VLORE

Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Ne nje nder zonat me te preferuara per pushime, te Uji i Ftohte Vlore , ne nje rezidence te qete te viteve te fundit , shesim apartament studio me sip. 44 m2, totalisht te investuar si ne fotot bashkangjitur.
Apartamenti ofron pamje mahnitese nga Vlora Bay, vecanerisht gjate perendimit.
Sic shihet dhe nga fotot, studio ka stil minimalist dhe eshte shume e rehatshme per shtepi pushimesh apo per investim.
Ndodhet ne katin e dyte te godines, shitet e mobiluar.

Per me shume detaje me kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  60000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHESIM APARTAMENT STUDIO TE UJI I FTOHTE, VLORE”

Rating