SHES APARTAMENT 1+1, QENDER-TIRANE!

304000
Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Ofrojme per shitje apartament 1+1 ne faze ndertimi, prane Qendres- Tirane.

*Godina ne te cilen ndodhet apartamenti pozicionohet ne zone strategjike prane qendres Tiranes.

Ndertimi eshte konceptuar ne 12 kate, lartesi qe vjen duke u shkallezuar prej katit te katert.

Ne aspektin arkitektonik, sfazimi ne pjesen veriore dhe indore te objektit do te mundesoje zhvillimin e tarracave dhe verandave te gjelberuara.

Ndertimi eshte i konceptuar me koeficent shume te larte sigurie ndaj termeteve.

Cilesia e ndertimit te kesaj godine reflektohet ne te gjithe komponentet e saj si:
fazade e ventiluar, xhamat termike, izolim akustik vertikal dhe horizontal, sistemi i kafazit i pajisur me dere antizjarr, sistemi i kondicionim/aspirimit dhe gjelberim.

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert banim, orientim veri-perendim.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 80m, nga t ecilat 8 m jane verande

Mundesi blerje post parkimi ne -2 ose -3 te godines.

Projekti parashikohet te mbaroje ne 2025.

Per te interesuarit lutem me kontakoni ne numrin tim.

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  304000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “SHES APARTAMENT 1+1, QENDER-TIRANE!”

Rating