Ofrojme per Qira Apartament 2+1+post parkimi, Residenca Future Home!

Dhoma: 2
Tualete: 1

Përshkrimi

Apartament 2+1+post parkimi per qira ne zonen e Unazes se Re, ne rezidencen Future Home.
Apartamenti eshte i pabanuar me pare, totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore.
Organizohet nga Dhoma e Ndenjes se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi individuale dhe 2 tualete.
Gjendet ne katin e dyte te rezidences. Ne cmimin e qirase mujore perfshihet edhe nje post parkimi.

Per nje vizite ne kete apartament, kontaktoni konsulentin e prones!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  780
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Ofrojme per Qira Apartament 2+1+post parkimi, Residenca Future Home!”

Rating