Magazine per qira ne Fier

Përshkrimi

Magazina e ofruar me qira ka siperfaqe 2000m2 dhe ndodhet ne nje truall 2600m2 prane zones se ish parkut te mallrave ne Fier. Kapanoni ka dy hyrje te medha industriale qe te lejojne hyrjen e mjeteve te renda dhe dy vinca funksional. Ka dimensione 55mx37m. Magazina ka edhe hyrje nga kualidimi teknik i makinave.
Qiraja 3000 euro ( pa perfshire tatim fititmin).

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol53503
 • Sip. e brendshme:
  2600 m2
 • Çmimi:
  3000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme