Magazine per qira ne Fier

Përshkrimi

Magazina e ofruar per qira ka siperfaqe 600m2 dhe ndodhet prane zones se ish parkut te mallrave Fier, rruga 1 Maj. Kapanoni ka nje hyrje te madhe industriale qe te lejon hyrjen e mjeteve te medha. Ka dimensione 55mx12m. Qiraja 1500 euro (pa perfshire tatim fititmin).

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol53505
 • Sip. e brendshme:
  998 m2
 • Çmimi:
  1500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme