JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE, KOMPLEKSI FZ!

Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Ne katin e fundit te nje pallati te mireadministruar me ashensor , te Liqeni i Thate , kompleksi FZ, japim me qira apartament 2+1+2 .
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon spacioz, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ka mobilim bashkekohor si ne foto.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe ofron shume fasilitete per nje jetese te qete dhe komode.
Lirohet më 20 Qershor.

Per me shume detaje me kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  800
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE, KOMPLEKSI FZ!”

Rating

Prona të ngjashme