JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA, SHALLVARET!

Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Jepet me qira ambient per zyra tek pallatet e Shallvareve.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte.
Orientim Jug.
Eshte totalisht i rinovuar dhe projektuar nga arkitekt.
Apartamenti disponon dhe nje verande te shfrytezueshme.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, ambiente biznesi ose AirBNB.

Per informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  900
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA, SHALLVARET!”

Rating