JEPET ME QERA LOUNGE PRANE ISH EKSPOZITES

Përshkrimi

JEPET ME QIRA BAR LOUNGE NE GJENDJE PUNE. AMBJENTI NDOHDET PRANE ISH EKSPOZITES DHE KA NJE SIPERFAQE 171 M2. QERAJA MUJORE ESHTE 2500 EURO. PER ME SHUME DETAJE KONTAKTONI AGJENTEN E PRONES!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol41283
 • Sip. e brendshme:
  171 m2
 • Çmimi:
  2500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood