Jepet garsoniere me qera ,Shallvaret

Dhoma: 1
Tualete: 1

Përshkrimi

Garsonieria ndodhet ne katin e 1, te pallatet e Shallvareve.
Organizohet nga nje korridor ne hyrje, ambjenti i fjetes/ kuzhine dhe tualeti.
E investuar dhe e mobiluar me cdo gje te nevojshme.

Per vizite ne prone kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  600
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “Jepet garsoniere me qera ,Shallvaret”

Rating