Dyqan ne shitje tek Shallvaret

Tualete: 1

Përshkrimi

-Dyqani i ofruar per shitje ndodhet tek Shallvaret, nje zone shume e favorshme per biznes.
-Siperfaqja reale e dyqanit eshte 30m2 kurse ne certifikate eshte e regjistruar 22m2.
-Dyqani ka edhe pjesen e jashtme 6.7m2 ne perdorim.
-Ambienti eshte i gjithe i rregulluar dhe ka punime shume te mira.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol50569
 • Sip. e brendshme:
  30 m2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  90000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood