Apartament per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit.

130000
Tualete: 2

Përshkrimi

Apartamenti i ofruar per shitje ndodhet ne nje zone familjare, te qete dhe ka prane cdo facilitet te nevojshem. Ndodhet ne nje pallat ekzistues, ka punime normale dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, dhome ndenjeje me dhome gatimi, sallon, dy tualete dhe nje ballkon me pamje te lire. Ne saj te orientimit dhe hapsirave te bollshme qe ka apartamenti eshte gjate gjithe dites i ajrosur dhe me drite natyrale.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol49365
 • Sip. e brendshme:
  129 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  130000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood