Apartament me qira 1+1, Lunder Tirane

Tualete: 1

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete, prane Tiranes dhe e preferuar per banim. Eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje vile teper cilesore. Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe i pabanuar me pare. Ne te jane perdorur materiale teper cilesore me kubature te rregullt. Me poste parkimi.
Apartamenti organizohet me nje ambient qendrimi,ambient gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon.
Per cdo informacion te metejshem, ju lutem kontaktoni me agjendin e prones.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol48083
 • Sip. e brendshme:
  70 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  250
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme