APARTAMENT 3 +1+2 ME QERA PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK!

Dhoma: 3
Tualete: 2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Kopshtit Zoologjik.
Qetesia e zones qe te jep vendndodhja e apartamentit krijon nje jetese komode dhe te qete.
Ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.
Arredimi i apartamentit eshte bere cdo gje prej druri dhe organizohet nga
_ korridor shperndares
_3 dhoma gjumi ku ndhoma kryesore ka dhe tualet
_2 tualete
_ ballkon
_kendi i gatimit i vecuar dhe ajrosje natyrale

Apartament perfshin dhe nje post parkimi ne cmim!

Detaje

 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  900
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “APARTAMENT 3 +1+2 ME QERA PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK!”

Rating