Apartament 2+1+post parkimi per qira tek Liqeni i Thate

Tualete: 2

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 me post parkimi tek Liqeni i Thate. Apartamenti ka organizim dhe arredim shume te mire. Ndodhet ne katin e katert banim, te nje ndertese por jo te fundit.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol51884
 • Sip. e brendshme:
  100 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme