Apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate

149600
Tualete: 2

Përshkrimi

Ne nje nga rezidencat me te reja dhe teper cilesore tek Liqeni Thate, shitet apartament 2+1+2 tualete. Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje planimetri te rregullt! Siperfaqe neto 90.07m2, siperfaqe totale 104.18m2, verande 21.8m2.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52284
 • Sip. e brendshme:
  104 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  149600
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood