APARTAMENT 2+1+2 TEK LAKE VIEW RESIDENCE +1POST PARKIMI!

Dhoma: 2
Tualete: 2

Përshkrimi

Japim me qira apartament 2+1+2 në një godinat prestigjoze tek Liqeni i Tiranes,tek Rezidenca Lake View!
Pamje fantastike nga liqeni nga salloni dhe nga 2 dhomat e gjumit.

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i Ri
• 2 Ashensore
• Kati 6
• Sipërfaqe Bruto: 99,6 M2
• Sipërfaqe Neto: 117 M2
• Dritare Dopio Xham

Organizimi:
• Korridor Shpërndarës
• 2 Dhoma gjumi
• Sallon + Ambient Gatimi
• 2 Tualete Inkaso
• 2 Ballkone
• 1 depo

1POST PARKIMI PERFSHIHET NE CMIM

Për një vizitë në pronë më kontaktoni!

Detaje

 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  1900
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Be the first në review “APARTAMENT 2+1+2 TEK LAKE VIEW RESIDENCE +1POST PARKIMI!”

Rating

Prona të ngjashme