Apartament 2+1+2 per qira tek Komuna e Parisit

Tualete: 2

Përshkrimi

Jepet me qira apartament i mobiluar 2+1+2 te Kika te Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Jepet i mobiluar ne cmimin 600 euro. Ekziston mundesia dhe per zyra, por ne cmim tjeter sipas kerkesave te klienteve. Prona lirohet me date 11 Prill.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol53232
 • Sip. e brendshme:
  92 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Çmimi:
  600
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Prona të ngjashme