Apartament 2+1 ne shitje tek Shkolla e Bashkuar

Tualete: 1

Përshkrimi

Shesim apartament 2+1 te Rruga e Dibres prane Shkolles Bashkuar, buze rruges kryesore! Ndertesa eshte 7 kate banimi dhe sherbimi, si dhe dy kate parkimi. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ben shpendarjen ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon!
• Fasada e jashtme me sistem ventilimi;
• Punime me sistem kapot;
• Planimetri e rregullt;
• Orientim jug -lindje;
• Hapesira per femijet si dhe per te rriturit.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52712
 • Sip. e brendshme:
  100 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  97000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood