Apartament 2+1 ne shitje tek Medreseja

110000
Tualete: 1

Përshkrimi

Shitet apartament ne zonen e Medresese. Eshte i pozicionuar ne nje nga ndertimet e reja te pas viteve ’90, pa ashensor te ndertuara ne zone. Pozicionohet ne katin e dyte te ndertimit me orientim perfekt lindje jug dhe perendim. Ne te eshte kryer nje investim nga e para i cili perfshin tualetin me dritare, dyshemeja totalisht me parket, rretin elektrik dhe hidraulik. Strutuktura e dhomave, kuzhines dhe dhomes se ndenjes eshte katrore. Lehtesisht i konvertueshem ne apartament 3+1.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol47204
 • Sip. e brendshme:
  115 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  110000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood