Dhoma: 2
Tualete: 1
102.4 m2

Përshkrimi

Shesim apartament 2+1 te Rruga e Dibres prane Shkolles Bashkuar, buze rruges kryesore!
Ndertesa do te jete 7 kate banimi dhe sherbimi, si dhe dy kate parkimi.
Punimet pritet te perfundojne brenda Dhjetorit te vitit 2021.
Apartamenti organizohet ne nje sallon 2 dhoma gjumi, 1 tualet si dhe nje ballkon!
• Fasada e jashtme me sistem ventilimi
• Punime me sistem kapot
• Planimetri e rregullt
• Hapesira per femijet si dhe per te rriturit
Per me teper info ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol44382
 • Lot Area:
  102.4 m2
 • Sip. e brendshme:
  91 m2
 • Lot dimensions:
  91
 • Dhoma:
  3
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  99000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood