Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit te Tiranes

185000
Tualete: 1

Përshkrimi

Shitet apartament ne katin e 3te ne nje pallat te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne tre ambiente: salloni me guzhinen me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te dyja me ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne vije te pare.
Ka nje siperfaqe totale prej 128m2. Ka pamje nga liqeni artificial.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52849
 • Sip. e brendshme:
  128 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  185000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood