Apartament 2+1 ne shitje prane hotel Hilton

Tualete: 1

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme per investim, prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re.
Organizohet nga dhome ndenje, dy dhoma gjumi (dhoma e femijeve merr drite nepermjet dhomes matrimoniale). Ndodhet ne katin 9te (te fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Tarraca eshte e shfrytezueshme. Apartamenti nuk ka ballkon! Disponon 55m2 siperfaqe te brendshme. Ka Certifikate Pronesie dhe shitet i mobiluar. Aktualisht eshte e dhene me qira me vleren 300 Euro.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52594
 • Sip. e brendshme:
  55 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  66000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood