Apartament 2+1 ne shitje ne Kashar

Tualete: 1

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 i mobiluar pas Ardenos ne Kashar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Eshte i organizuar ne korridor shperndares, dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet, nder te cilat dhoma e ndenjes dhe njera dhome gjumi kane dalje ne ballkon. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet 75000 euro.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52580
 • Sip. e brendshme:
  105 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  75000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood

Location