Apartament 1+1 ne shitje tek Shkolla e Bashkuar

Tualete: 1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Dibres prane Shkolles se Bashkuar, buze rruges kryesore! Ndertesa eshte 7 kate banimi dhe sherbimi, si dhe dy kate parkimi. Apartamenti organizohet ne nje koreidor qe ben shperndarjen ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon!
• Fasada e jashtme me sistem ventilimi;
• Punime me sistem kapot;
• Planimetri e rregullt;
• Orientim jug -lindje;
• Hapesira per femijet si dhe per te rriturit.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52870
 • Sip. e brendshme:
  70 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  70000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood