Apartament 1+1 ne shitje ne Astir

Tualete: 1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, ne Astir. Apartamenti ka kubature shume te rregullt dhe hapesire, pallat 8 katesh, kati i 5-te. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Astir dhe eshte menjehere i aksesueshem me rrugen kryesore.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52547
 • Sip. e brendshme:
  85 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  59900
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood