Ambient ne shitje ne plazhin e Durresit

180000

Përshkrimi

Shitet ambient open space ne katin -1, 601 m2, ne nje pallat 7 katesh. Ka hyrje me vete dhe me qepen me telekomande, ka lartesi mbi 3 metra dhe lejon hyrjen e automjeteve te larta. Pozicionohet ne zone me levizshmeri te larte sic eshte ajo e plazhit Iliria. Eshte i pershtatshem per zhvillim aktivitetesh te ndryshme biznesi si per prodhim, magazine apo dhe per parkim. Duke qene se eshte ne nje zone shume te populluar dhe me problematike parkimi, do te ishte dhe nje investim shume i mire per dhenie me qira apo rishitje ne hapesira te ndara. Cmim per meter katror, nen cmimin e references.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol53438
 • Sip. e brendshme:
  601 m2
 • Çmimi:
  180000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood