AMBIENT KOMERCIAL PRANE KOMPLEKSIT HALILI!

Përshkrimi

Shitet ambient komercial prane kompleksit Halili . Ambienti ndodhet ne kat te dyte ne nje pallat te sapo perfunduar . Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi per shkak te lokacionit . Ka pamje nga rruga kryesore . Ambienti eshte 150 metra neto dhe 165 metra bruto.

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol48326
 • Sip. e brendshme:
  165 m2
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood