Ambient komercial ne shitje tek rruga e Barrikadave

100000
Tualete: 1

Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne nje zone te preferuar per biznes. Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri ne rrugen e Barrikadave prane gjimnazit “Sami Frasheri”. Organizohet ne hapesire te brendshme prej 40m2 dhe ka fasade xhami 3.5m2. Eshte i pershtatshem per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti dhe nje mundesi shume e mire per investim.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol49364
 • Sip. e brendshme:
  40 m2
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  100000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood