Ambient komercial ne shitje ne rrugen e Elbasanit

Tualete: 1

Përshkrimi

Ambienti komercial ndodhet ne Rrugen e Elbasanit. Ka nje siperfaqe prej 78.5m2. Eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me strategjike ne Tirane prane institucioneve kryesore dhe Qendres. Eshte i pershtatshem per aktivitete biznesi, si: palester, zyra te ndryshme etj. Ndodhet ne katin -1.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52025
 • Sip. e brendshme:
  79 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  62800
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood