Ambient komercial ne shitje ne rrugen e Elbasanit

122000
Tualete: 1

Përshkrimi

Ambienti komercial ndodhet ne Rrugen e Elbasanit. Ka nje siperfaqe prej 53.5m2 dhe 56m2 verande. Eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me strategjike ne Tirane prane institucioneve kryesore dhe Qendres. Eshte i pershtatshem per aktivitete, zyre, dyqan veshje, kozmetike etj. Ndodhet ne katin 0.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol52023
 • Sip. e brendshme:
  56 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Çmimi:
  122000
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood