Ambient komercial + biznes per qira ne rrugen “5 Maji”

Përshkrimi

Jepet me qira dyqan parukerie se bashku me biznesin ne katin 0 te nje pallati te ri. Se bashku me ambientin jepen dhe te gjitha paisjet te cilat jane te gjitha thuajse te reja dhe biznesi ka nje klientele shume te mire pasi dhe pozicioni ne te cilen ndodhet eshte ne nje zone mjaft te banuar me pallate te reja.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detaje

 • ID pronës:
  Metropol45855
 • Sip. e brendshme:
  30 m2
 • Çmimi:
  500
 • Status i pronës:

Materials

 • Block
 • Brick
 • Rock
 • Wood